• banner2a
 • banner
 • калапи

  калапи

 • кастинг

  кастинг

 • обработка

  обработка

 • 121
 • moulding1a
 • machining1a
 • 1

ЗА НАС

Ningbo Highpoint Машини копродукции, ООД. е основана во 2008 година, е производител интегриран мувла дизајн / мувла одлуки / алуминиум Леене / обработка / завршувањето / инспекција, која зафаќа површина од 8.000 квадратни метри, се наоѓа во "Кина мувла град" угледот на Beilun, Ningbo. Потпирајќи се на силни регионални предности на хардвер и софтвер и технологија тим да обезбеди на клиентите ефективни мувла развој дизајн / производ / Леене и обработка услуги и релативна производи.

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи

WhatsApp Онлајн Chat!