• banner2a
 • banner
 • i derdhur

  i derdhur

 • që hedh

  që hedh

 • machining

  machining

 • 121
 • moulding1a
 • machining1a
 • 1

RRETH NESH

Ningbo Highpoint Machinery Co, LTD. u themelua në vitin 2008, është prodhues i integruar myk dizajn / myk bërë / alumini vdesin hedh / përpunimit / përfunduar / inspektimit, e cila mbulon një sipërfaqe prej 8.000 metra katror, ​​e ndodhur në reputacionin e "China Town myk" të Beilun, Ningbo. Duke u bazuar në përparësitë e fuqishme rajonale të hardware dhe software dhe teknologji të ekipit për të siguruar konsumatorët me kosto efektive myk zhvillimin e projektimit / produktit / Die hedh dhe machining shërbimeve dhe produkteve të afërm.

MËSO MË SHUMË

Produkte Featured

WhatsApp Online Chat!