Lartë Presioni trupi ventilator alumini

Përshkrim i shkurtër:

Ne kemi më shumë se dhjetë vjet përvojë prodhim, Professional motorike custom ventilator, pompë e ajrit ventilator dhe radiator fan


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 -8 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 500 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 20000-50000Piece / copë në muaj
 • Port: Ningbo
 • Materiali: Aluminum / zink
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  aluminum blower body

   

  Produktet e treguar këtu është vetëm për të paraqitur fushën e aktiviteteve tona të biznesit. Ne mund të prodhojë ndonjë  pjesë

  sipas  të tuaj  vizatim ose mostër.

  High Pressure Aluminum blower body 

  material Pjesa: ADC12

  Part weight:4.5KG

  Sipërfaqja: Sand prish

  Mulliri mënyrë: CNC

  Product Machine: 800T

  china vdesin hedh furnizuesit myk

  ne jemi prodhues OEM i cili e specializuar në prodhimin e aluminit presion të lartë vdesin hedhjes pjesë, mund të bëjë të gjithë

  Procesi nga myk design-myk marrje testit myk -die hedh-machining-trajtim sipërfaqësor-inspektimit në tonat

  fabrikë, mbulimi i produkteve të makinerive të ndërtimit, pajisje komunikimi, sistemet e automobilave energjisë, elektrike

  forklifts, automjeteve elektrike, automatizimi industriale dhe fusha të tjera të ngjashme.

  workshop:

  china vdesin hedh furnizuesit myk oem vdesin hedh pjesë furnizues

  Aluminum Automatic Parts:

  1

  Aluminum Blower Parts:

  3

  Aluminum Lighting Strehimi:

  6

  Mold alumini:

  9

  Paketimit dhe transportit:

  包装 运输 展示

  FAQ:

  Q: A jeni një fabrikë apo një kompani tregtare?

  A: Ne jemi një prodhues profesional për projektimin dhe prodhimin e

  Q: A keni bërë produkte të përpunuara ose përfunduar pjesë?

  A: të gjitha pjesët nuk janë në magazinë, e bërë me porosi sipas vizatimeve të konsumatorit ose mostra! Nëse keni ndonjë pjesë për të bërë, ju lutem mos ngurroni të dërgoni vizatimet llojit tuaj / mostra për ne.

  Q: A do të jetë e sigurt vizatim im pasi të keni marrë atë?

  A: Po, ne nuk do të nxjerrë dizajnit tuaj në pale të tretë, përveç nëse me lejen tuaj.

  Pyetje: Çfarë është moq?

  A: Zakonisht ne nuk e vendosur moq, por më shumë, më të lirë. Përveç kësaj, ne jemi të lumtur për të bërë pjesë prototip ose mostër për klientët për të siguruar standardet e cilësisë.

  Q: A mund të bëjnë hedh bazuar në mostrat tona?

  A: Po, ne mund të bëjë matje të bazuar në mostrat tuaj për të bërë vizatime për marrjen e përpunim mekanik.

  Q: Çfarë është pajisja juaj të kontrollit të kualitetit në shtëpi?

  A: Ne kemi spektrometer, makinë elastik provë dhe UT zërit si metodë GMD kontrolluar për të kontrolluar hedh zbuluar nën sipërfaqen e hedh.

  www.hp-diecastings.com


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!